iPhone 7 Çift SIM Kart Girişiyle Gelebilir

0
0
0
0
0
iPhone 7'nin uzun süredir çift kamerayla gelebileceği dedikodularına bir yenisi eklendi. Weibo'da ortaya çıkan görsele göre iPhone 7 çift SIM kart desteğiyle de gelebilir.
Uzun süredir iPhone 7 ile ilgili dedikodular paylaşılıyor ve artık iPhone 7'nin tanıtım tarihi yavaş yavaş yaklaştıkça bu dedikodular görsellerle belgelenmeye başlandı. Ancak şu ana kadar iPhone 7 ile ilgili pek fazla duymadığımız bir iddia yayınlanan görselle birlikte ortaya atıldı.

Çin'in en popüler ağlarından olan Weibo'da bir telefon tamircisinin paylaştığı iPhone 7 parçalarına ait olduğu iddia edilen görsele göre Apple, yeni telefonu iPhone 7'de çift SIM kart girişine yer verecek. Uzun süredir Android üreticileri ya ana cihazlarında ya da cihazların farklı bir versiyonunda çift SIM kart girişi sunarken Apple bu alanda henüz adım atmamıştı. Ancak görünen o ki iPhone 7'de çift SIM kart girişi bulunacak. Paylaşılan bilgiye göre her iki SIM kart da 4G desteğine sahip olacak.
 

Bu haber hem iş hem de kişisel hattı ayrı olan kişileri oldukça sevindirecek gibi görünüyor. Özellikle çift hatta sahip plaza çalışanları sırf Apple sevgisinden vazgeçmemek için kendilerini iki telefon taşımaya ya da farklı farklı çözümlere ihtiyaç duyuyorlardı ancak Apple, iPhone 7 ile birlikte çift SIM kart desteğini sunacak olursa bu problem ortadan kalkacak.

Böylelikle Apple'ın kulaklık girişini kaldıracağı ve iPhone 7'de çift kameraya yer vereceği gibi uzun süredir konuşulan iddiaların arasına bir yenisi daha eklendi. Ne kadar kesin olduğunu söyleyemesek de bu bilginin çok yüksek ihtimalle doğru çıkacağını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0