iPhone 7 Çıkmayacak!

1
0
0
0
0
​Apple’ın geçen ay çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, çok iyi satış rakamlarına ulaşıp, şirketin yüklü bir gelir elde etmesini sağlamıştı. Tabi bu satış rakamlarının ve elde edilen gelirlerin ardından hemen iPhone 7 konuşulmaya başlandı. Fakat gidişat, iPhone 7’nin çıkmayacağı yönünde.
Apple’ın geçen ay çıkardığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, çok iyi satış rakamlarına ulaşıp, şirketin yüklü bir gelir elde etmesini sağlamıştı. Tabi bu satış rakamlarının ve elde edilen gelirlerin ardından hemen iPhone 7 konuşulmaya başlandı. Fakat gidişat, iPhone 7’nin çıkmayacağı yönünde. Kesin bir kaynak gösterilmese de, Apple’da çalışan personellerin ve şirkete bağlı blog sitelerindeki kullanıcıların fikirleri bu yönde. (aynı durum Samsung için de geçerli, şirket bundan sonra modellerine Alpha olarak devam edecek)
 
Uzun lafın kısası Apple’a yakın olan bloglar, şirketin kesinlikle iPhone 7 ismiyle bir telefon çıkarmayacağını düşünüyorlar. (bu kadar kesin konuşuyorlarsa olabilitesi yüksek diyebiliriz, ama aşağıda paylaştığımız görselden sonra gerçekten de bu seriyi artık bırakmaları gerekmiyor mu sizcede?)

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0