iPhone 7 Daha Büyük Pil ile Geliyor!

0
0
0
0
0
Gelecek iPhone modeline yönelik son dedikodular cihazın piline yönelik. Çin merkezli sızıntılar yeni modelin pil kapasitesinin daha fazla olduğu yönünde.
Apple’ın merakla beklenen gelecek iPhone modeli hakkında dedikodu ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7 olarak adlandırılması beklenen modelde büyük çaplı bir tasarım değişikliği beklenmezken, donanım tarafında önemli yeniliklerin sunulması muhtemel. Çin merkezli sızıntılara göre, bu yeniliklerden biri de pil konusunda olacak.

 Yeni Pillerin Kapasitesi Ne?

Weibo sitesinden üzerinden yapılan bir paylaşım, iPhone 7 ve 7s’in pillerine ait olduğu söylenen fotoğraflar içeriyor. Verilen bilgilere göre iPhone 7 ve 7s modellerinin pil değerleri de az da olsa bir yükselme gösteriyor. iPhone 6s’in 1715 mAh kapasiteli pilinin iPhone 7’de 1735 mAh olması bekleniyor. iPhone 6s Plus’ta yer alan 2750 mAh pilin ise iPhone 7s Plus’ta 2810 mAh’a yükseleceği sızıntılar arasında.

 Ne Kadar Artış Sağlar?

Bu ufak kapasite artışının ne kadarlık bir kullanım ömrü kazandıracağı belirsiz. iPhone 7 ve 7s kasalarının inceleceği göz önünde bulundurulduğunda, pilin kapasitesinin artması olumlu bir gelişme. Pil artışına ek olarak işlemci tarafında sağlanacak düşük güç tüketimi, iPhone 7 ve 7s modellerini pil ömrü açısından daha iyi noktaya getirebilir. Bakalım dedikodular doğru çıkacak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0