iPhone 7'de Depolama Alanı Artıyor!

0
0
0
0
0
iPhone 7 hakkındaki söylentiler bitmek bilmiyor. Son iddialar ise gelecek telefonun hafıza kapasitesine yönelik.
iPhone 7 hakkında ortaya atılan iddialarda ve sızıntılarda son günlerde büyük bir artış var. Açıkçası biz de iPhone 7 hakkındaki gelişmelerin hızına yetişmekte zorlanır olduk. Tanıtımına 5 aydan fazla zaman olan bir cihaz için bu yoğunluk şaşırtıcı olsa da, bunun sebebinin haftaya gerçekleşecek iPhone SE etkinliği olduğu düşünülebilir.

 Boyutu Küçüldü, Kapasitesi 4 Kat Arttı

Bugünkü haberimizde, iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen bir fotoğrafı sizler ile paylaşmıştık. Son bilgi ise gelecek iPhone modellerinde yer alacak dahili depolama seçeneklerine yönelik. İtalya merkezli HDblog sitesinin yayınladığı bir fotoğraf, SanDisk firmasının 256 GB kapasiteli NAND flash çözümünü gösteriyor. Cihazın boyutlarının  64 GB’lık modeline göre oldukça küçüldüğü ancak kapasitesinin 4 kat arttığı dikkatlerden kaçmıyor.

 iPhone 7'de Kullanılabilir

Apple’ın mevcut iPhone 6 serisinde ve önceki modellerde SanDisk’in depolama bileşenlerini kullandığı biliniyor. Ortaya çıkan 256 GB’lık modelin, iPhone 7 serisine yönelik geliştirilmiş olabileceği iddialar arasında. Tabii ki bu model gelecek yeni akıllı telefonların tamamında kullanılabilir. Bakalım 256 GB gibi yüksek bir dahili depolamayı ne zaman telefonlarımızda göreceğiz?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0