iPhone 7'nin Resmi Görselleri Ortaya Çıktı!

1
1
0
0
0
Apple'ın bu yıl çıkaracağı akıllı telefonu iPhone 7'nin oldukça net olarak görünen tasarım görseli sızdırıldı! Görsel cihaz hakkındaki söylentileri doğrular nitelikte.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Apple'ın iPhone 7'yi tanıtmasına aylar kala cihaz hakkında söylentiler gelmeye başlamıştı. Bu kez iPhone 7 hakkındaki söylentileri genel olarak doğrulayan iPhone 7'ye ait olduğu iddia edilen bir görsel paylaşıldı.

iPhone 7'nin kulaklık girişinin olmayacağı, cihazın arka kısmından anten çizgilerinin kaldırılacağı ve cihazda çift kamera olacağı gibi iddialar teknoloji gündeminde sık sık gündeme gelirken bu görselle birlikte iPhone 7'ye ait olduğu düşünülen şu ana kadar olan en net tasarım görüntülendi. Görselle baktığımızda bu iddiaların bir çoğunun da gerçek olabileceğini görüyoruz.GSM Arena sitesinin paylaştığı bu görsele baktığımızda iPhone 7, iPhone 6'yı andıran ancak çeşitli farklılıklar içeren bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Görselde iPhone 7'de anten çizgilerinin kaldırıldığı ve cihazda kulaklık girişinin olmadığı gözlemleniyor. iPhone 7 ile ilgili en çok konuşulan iddialardan biri olan cihazda çift kamera olacağı iddiası ise bu görsele göre asılsız.

iPhone 7'nin tıpkı bir önceki modelde olduğu gibi iPhone 7 Plus ile birlikte tantılacağı söyleniyor. Ayrıca ortaya çıkan bilgilere göre cihazların ekran boyutlarında da bir değişiklik yapılmamış. Öte yandan iPhone 7 ve 7 Plus'tan farklı olarak iPhone 7 Pro isimli bir modelin çıkacağı söylentileri de son günlerde yaygınlaşmaya başladı. Cihazla ilgili tüm detayları resmi olarak Eylül ayında düzenlenecek olan tanıtım etkinliğinde göreceğiz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0