• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 Hakkında Söylenenleri Unutun: iPhone 7 Pro Geliyor!

iPhone 7 Hakkında Söylenenleri Unutun: iPhone 7 Pro Geliyor!

0
0
0
0
0
Sonbahar aylarında tanıtılması beklenen iPhone 7 hakkında bugüne kadar birçok iddia ortaya atıldı. Son dedikodular ise tüm bildiklerimizi unutturacak! Apple'ın gelecek devrimsel telefonunun iPhone 7 Pro olacağı söyleniyor.
Her yıl Ocak ayından sonra, o yıl içinde tanıtılacak yeni iPhone modeline dair dedikodular başlar. Bu yıl da gelenek değişmedi ve son birkaç aydır iPhone hakkındaki iddiaların haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bugüne kadar ki iddialar, genelde iPhone 7 olarak adlandırılması beklenen, Apple’ın bir sonraki amiral gemisine yönelikti. Son iddia ise, Apple’ın 2007’de olduğu gibi devrimsel nitelikte yeni bir akıllı telefona hazırlandığı yönünde.

 iPhone Pro da Nereden Çıktı!?

Her zaman olduğu gibi, bu sızıntı da yine “ağzında bakla ıslanmayan” Çinlilerden geliyor. Çin kaynaklı dedikodulara göre, iPhone 7 serisine iPhone 7 Pro adlı bir model eklenecek. Yeni modeli, diğer iki modelden ayıracak en önemli özellik ise kamera olacak. LG’nin G5’ine benzer bir şekilde,  iPhone 7 Pro modelinde de çift kameraya yer verilmesi planlanıyor. 

 iPhone 7 Pro, DSLR Kalitesinde Mi Olacak?

Çift kameralı telefon tabii ki başlı başına devrimsel bir gelişme değil. Apple’ın iPhone 7 Pro kamerasına DSLR benzeri özellikler ekleyeceği ve optik zoom ile akıllı telefonlarda yaygın olmayan bir özelliği sunacağı belirtiliyor. Açıkçası, akıllı telefonlarda artık fotoğraf kalitesinin yükselmesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak, Apple’ın bu kalite artışını, yeni bir model vesilesi yapması çok doğru değil. Bahsedilen yeni özellikleri iPhone 7’de, hadi olmadı iPhone 7 Plus’ta sunmalı. Önemli birkaç yenilik için iPhone 7 Pro diye bir model yaratmak tabii ki daha fazla kasayı doldurma amaçlı. Ne diyebiliriz, oyunun kuralı maalesef böyle!…
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0