• Anasayfa
  • Mobil
  • ​iPhone 7, iPhone 6S ile Aynı Tasarıma Sahip Olabilir!!

​iPhone 7, iPhone 6S ile Aynı Tasarıma Sahip Olabilir!!

0
0
0
0
0
iPhone 7 için üretilen kılıf, telefonun iPhone 6S ile aynı tasarıma sahip olacağını ortaya çıkardı.
Akıllı telefon sektörünün lider firmalarından birisi olan Apple, piyasaya sürdüğü iPhone SE ile istediğini elde edemedi ve hedeflenen satış rakamlarının çok gerisinde kaldı. Buna bağlı olarak 13 senelik dönem içerisinde ilk defa hisse düşüşü yaşayan şirket, Galaxy S7 ile akıllı telefon sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmış olan Samsung'a büyük bir darbe vurmayı ve Samsung'u tahtından etmeyi planlıyor. Apple'ın planındaki kilit rol, şirketin yeni telefonu iPhone 7'ye ait.

Eylül ayında yapılacak olan lansmanda tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 7 hakkında pek fazla bilgi yok. Bazı kaynaklar telefonun iki farklı modelinin olacağını ve bu modellerden birisinin çift kameraya sahip olacağını belirtiyor. Bazıları ise uzun süredir gündemde olan kulaklık girişinin telefondan kaldırılmayacağını iddia ediyor. Telefon hakkında birçok söylenti var ancak Cygnett isimli bir kılıf üreticisinin aldığı bilgilere göre üretmiş olduğu yeni bir iPhone 7 kılıfı, yeni iPhone'da değil çift kamera, tasarım değişikliği bile olmayacağını gösteriyor.

Bu kılıfın iPhone 7 sızıntılarına göre üretilmiş olduğunu yeniden belirtmekte fayda var. Üretici şirket kılıfın doğru boyutlarda olduğunu iddia etse de bu kılıfın şimdilik kesin bir iPhone 7 tasarımı yansıttığını söyleyemeyiz. Eğer bu kılıfın ölçüleri doğruysa, Apple iPhone 7'de de 4.7 inch'lik ekran boyutuna bağlı kaldığını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0