• Anasayfa
  • Mobil
  • Çift Kamerayı Doğrulayan Yeni iPhone 7 Fotoğrafında Başka Bir Özellik Daha Göründü!

Çift Kamerayı Doğrulayan Yeni iPhone 7 Fotoğrafında Başka Bir Özellik Daha Göründü!

0
0
0
0
0
Çift lensli iPhone 7 iddialarını doğrulayan sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu iddiayı doğrulayan son görselde yer alan yeni bir detay dikkat çekiyor.
Gün geçmiyor ki yeni bir iPhone 7 sızıntısı ortaya çıkmasın. Phonearena.com sitesinin yayınladığı yeni görseller iPhone 7’de olması beklenen çift kamera özelliğini tekrar doğruluyor. Aslında bu özelliği doğrulayan ilk fotoğraf bu değil. Daha önce ortaya çıkan bazı sızıntılarda da çift lensli iPhone 7’yi görülebilmişti.

 Çift Kamera Hangi Modele Gelecek?

Yeni fotoğrafta iPhone 7 Plus olarak adlandırılabilecek 5.5 inç bir cihaz yer alıyor. Tartışma konularından biri de Apple’ın çift lensli kamera özelliğini tüm iPhone 7 modellerine mi yoksa sadece 5.5 inç’lik iPhone 7 Plus modeline mi vereceği konusu. Bu konudaki belirsizlik devam ediyor ve iddialardan biri de bu yeni özelliğin iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin dışında iPhone 7 Pro ya da iPhone Pro olarak adlandırılacak farklı bir modele sunulacağı yönünde.

 iPhone'a Smart Connector Özelliği

Kamera tartışmalarını bir kenara bırakarak, yeni fotoğrafta yer alan diğer detaya biraz değinmek istiyorum. Görselde yer alan cihazın arka kısmında Apple’ın iPad Pro’da yer verdiği “Smart Connector” bağlantısının bulunması dikkat çekiyor. iPad’de Smart Keyboard bağlanabilmesi için kullanılan bu kapının iPhone’da ne işe yaracağı ise merak konusu. Bakalım iPhone 7’de smart connector iddialarını doğrulayan yeni sızıntılar ortaya çıkacak mı?

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0