Birbirini Doğrulayan İki Farklı iPhone 7 Sızıntısında Kamera Detayı Dikkat Çekiyor!

0
0
0
0
0
Gün geçmiyor ki iPhone 7 hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıkmasın. İki ayrı kaynaktan çıkan farklı sızıntılar bu kez aynı noktada buluştu. 
Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7’ye dair sızıntılar giderek artıyor. Neredeyse her gün yeni bir görsel ile karşılaştığımız gelecek cihaza yönelik son paylaşımlar kameraya odaklanıyor. Fransa merkezli nowhereelse.fr sitesi tarafından paylaşılan kılıf ve Çin’in sosyal ağı Weibo’da paylaşılan arka kapak cihazdaki kamera lensinin büyüyeceğini gösteriyor.

 Büyüyen Kamera Lensi Ne Katkı Sağlar?

Görsellere baktığımızda ilk dikkat çeken kamera lensi için önceki iPhone modellerine göre oldukça büyük bir alanın ayrılması… Hem arka kapakta, hem de kılıfta görünen lens alanı birbirini doğruluyor ve gelecek iPhone modelinde büyük bir objektifin bizleri beklediğini gösteriyor. Buna rağmen, kasa sızıntısına göre lens çıkıntısının hala yerini koruduğu görülüyor. Büyüyen lensin özellikle geniş açı ve diyafram açıklığına katkı sağlayacağını düşünebiliriz.

 

 Anten Çizgilerine Elveda!

Önceki sızıntılarla birlikte düşünüldüğünde, iPhone 7’de anten çizgilerinin çerçevenin kenarına taşınması artık neredeyse kesin gibi. Çünkü, bugüne kadar gelen neredeyse tüm sızıntılar bu değişimi onaylıyor. Görsellerde yer alan bir başka ipucu da iPhone 7’de dörtlü hoparlörlerin yer almasına yönelik. Kılıf görsellerine dikkatli bakıldığında hoparlör için ayrılmış deliklerin alt ve üst kısımda ikişer adet olmak üzere toplam 4 adet olduğu görülüyor. Bakalım önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak sızıntılar bu yeni görselleri doğrulayacak mı?0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0