• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 Kılıfı Göründü: Bu Tasarım Gerçekse Ortalık Karışacak!

iPhone 7 Kılıfı Göründü: Bu Tasarım Gerçekse Ortalık Karışacak!

1
0
0
0
0
Merakla beklenen iPhone 7'ye ait olduğu iddia edilen bir kılıf ortaya çıktı. Tasarıma yönelik ipuçları veren bu kılıfın gerçek olması halinde ortalık epey karışacak.
Gün geçmiyor ki gelecek iPhone modeli ile ilgili yeni bir sızıntı ya da iddia ortaya çıkmasın. Bugün itibarıyla internete düşen fotoğraflarda, iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen bir kılıf yer alıyor. OnLeaks adlı Twitter hesabı tarafından paylaşılan fotoğraflarda görünen kılıf, gelecek modelin tasarımına yönelik ipuçları da sağlıyor.

 iPhone 7, iPhone 6 Tasarımıyla Mı Geliyor?

Kılıfa göz attığımızda ilk dikkat çeken, iPhone 7 tasarımının mevcut iPhone 6/6s tasarımından çok farklı olmayacağı. Eğer kılıflar gerçeği yansıtıyorsa, yine kıvrımlı hatlara sahip ve mevcut modellere benzer görünümde bir tasarımla karşılaşacağız. Bu tasarımı seven çok sayıda kullanıcı olsa da, Apple’dan beklenen baştan aşağı yenilenmiş bir tasarım. Önceki güncellemelere baktığımızda, her iki modelde bir kasa değişikliği kuralının işlediğini görüyoruz. Eğer Apple, iPhone 6 / 6 Plus kasasını bire bir korumaya kalkarsa, değişim bekleyen büyük bir kitle tarafından kıyamet koparılacağını tahmin edebiliyorum. 

 Kılıf Tasarımı Önceki İddiaları Doğruluyor

Sızıntı iPhone 7 kılıfları, daha önce ortaya atılan bazı dedikodularla da uyum sağlıyor. Örneğin, Apple’ın gelecek iPhone modelinde 3.5mm stereo kulaklık girişini kaldıracağı ve stereo ses çıkışına yer vereceği iddia edilmişti. Kılıfın alt kısmına baktığımızda bu değişikliğin tasarıma yansıdığını görüyoruz.  Kılıftaki kamera boşluğu ise, çift kamera iddialarını doğrulayacak şekilde daha fazla bırakılmış. Bakalım iPhone 7, tasarımın değiştiği bir model mi olacak yoksa iPhone 6/6s modellerinin biraz incelmiş halini mi olacak?
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0