• Anasayfa
  • Mobil
  • Ön Paneli Tamamen Ekrandan Oluşan Süper iPhone 7 Konsepti!

Ön Paneli Tamamen Ekrandan Oluşan Süper iPhone 7 Konsepti!

0
0
0
0
0
Apple'ın yeni iPhone serisi akıllı telefonlarının çıkmasına daha uzun bir süre var, fakat tasarımcı Martin Hajek'in konsept çalışmasıyla iPhone 7 şimdiden ayağımıza kadar geldi.
Apple’ın yeni iPhone’larının isimleriyle ilgili geniş çaplı bir tartışma yaşanıyor. Birçok Apple takipçisi yeni iPhone’ların iPhone 6S ve 6S Plus olarak geleceğini söylerken bazı kesimler de direkt olarak iPhone 7’ye geçişin yaşanacağını iddia ediyor. Tüm bu tartışmaların bir son bulması için daha uzun bir zaman var önümüzde. Martin Hajek isimli tasarımcı da kendi seçimini yaparak iPhone 7 ismiyle bir konsept hazırlamış.

Apple, parmak izi algılayıcısının ekranın altında olmasıyla ilgili geçtiğimiz zamanlarda bir patent almıştı. Hajek de Apple’ın bu patentinden sonra hayal gücünü kullanarak önü tamamen ekrandan oluşan telefonun alt kısmına parmak izi algılayıcısını yerleştirmiş.

Ön panel tamamen ekrandan oluşunca doğal olarak kamera ve yakınlık sensörü de üst çerçeveye sıkıştırılmış. Yine kullanıcıların inisiyatifine bırakılacak şekilde arka panele bir Apple logosu yerleştirilmiş. Yani kullanıcılar dilerlerse bu logoyu deaktif hale getirip görünmesini engelleyebilir. 

Alman teknoloji blogu ComputerBild.de için tasarımcı Martin Hajek tarafından yapılan konsept çalışması ürünle ilgili görsellerin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0