• Anasayfa
  • Mobil
  • Android’le Çalışan iPhone 7 Konsept Videosu Yayımlandı!

Android’le Çalışan iPhone 7 Konsept Videosu Yayımlandı!

0
0
0
0
0
Android’le Çalışan iPhone 7 Konsept Videosu Yayımlandı!
ConceptsiPhone isimli YouTube kanalı, saf Android işletim sisteminin arayüzüne sahip bir iPhone 7 konsept videosu yayımladı.
Apple bu yıl içerisinde iPhone 6S ve 6S Plus modellerini tanıtacak. Özellikle donanım açısından oldukça fazla iyileştirmeye gidecek olan Apple’ın bu hamlesi, Android’e karşı açılan ciddi bir savaş olarak nitelendirilebilir. Bunun fitilini zaten büyük ekranlı iPhone 6 Plus’la ateşlemişti. Bu zamana kadar küçük ekranlı iPhone modelleri üreten Apple’ın bu hamlesi, tamamen Android kullanıcılarını kendisine çekmeye yönelikti. Bu yıl içerisinde duyurulacak olan yeni iPhone’lar, RAM ve kamera konusunda ciddi iyileştirmelere gidecek. iPhone’ların stabillik ve kamera performansı olarak zaten kullanıcılarını memnun ettiğini biliyoruz. Fakat Apple, hem kağıt üzerinde “yıl olmuş bilmem kaç, hala 1 GB RAM kullanıyorlar” etiketinden kurtulmak, hem de performansı sadece rakamlarla ölçen farklı akıllı telefon kullanıcılarını kendisine çekip ayrıca cihazların performansını biraz daha yükseğe çekerek radikal değişikliklere gidecek.

Bu yenilikler sadece bu yıl için düşünülüyorken iPhone’larla ilgili konsept çalışmalar yapan ConceptsiPhone kanalı, şimdiden 2016 yılında çıkacak olan iPhone 7’nin tasarımını hazırlamış durumda.

Konsept çalışmasının kuşkusuz en dikkat çekici kısmı, arayüz olarak saf Android’in kullanılması. Bu tabii ki imkansız gibi duruyor ama işte hayal gücü insanlara böyle şeyler yaptırabiliyor. Ayrıca iPhone 7 için bekledikleri sistem özelliklerini de sıralayan YouTube kanalı, 8 MP çözünürlüğünde ön, 4K video kaydı yapabilen 16 MP çözünürlüğünde arka kamera ve çerçevesiz 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran tasarlamış.

YouTube kanalına Emel Sayın’dan ‘Rüyalar gerçek olsa’ adlı şarkısını gönderiyor, sizi de tasarım olarak gerçekten kusursuza yakın olan iPhone 7 konsept videosuyla baş başa bırakıyoruz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0