• Anasayfa
  • Mobil
  • Konsept Videosu Paylaşılan iPhone 7'de A10 İşlemci ve Kablosuz Şarj Özelliği Bulunuyor

Konsept Videosu Paylaşılan iPhone 7'de A10 İşlemci ve Kablosuz Şarj Özelliği Bulunuyor

0
0
0
0
0
Konsept Videosu Paylaşılan iPhone 7'de A10 İşlemci ve Kablosuz Şarj Özelliği Bulunuyor
Ivo Maric ve Tomislav Rastovac’a ait olan iPhone 7 konsepti, metal yapıda, safir cam ve kablosuz şarj özelliklerini barındırıyor.
Bizi iyi takip edenler, geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir tasarımcının iPhone 8 konsept çalışmasıyla ilgili haberimizi hatırlarlar. Muhtemelen 2017’de karşımıza çıkacak olan iPhone 8’le ilgili tasarım çalışmasını şimdiden paylaşan bu arkadaşımıza göre daha gerçekçi olan Ivo Maric ve Tomislav Rastovac, Apple’ın önümüzdeki yıl tanıtacağı iPhone 7’yle ilgili bir konsept çalışması hazırladılar.

İkilinin hazırladığı konseptte iPhone 7, 2.5D safir cama sahip. Ekran olarak QHD Retina’yı kullanan tasarımcılar, cihazın Apple’a ait yeni işlemci A10’a sahip olacağını ön görüyorlar. Diğer işlemcilere göre A10, iPhone 7’nin çok daha hızlı olmasını sağlayacak.

Kamera olarak da iyileştirmeye giden tasarımcılar, iPhone 7’nin arka kısmına 16 megapiksel çözünürlüğünde iSight kamerayı layık görmüşler. iPhone 7 ile yeni Apple’ın yeni ürünler tanıtacağını düşünen Maric ve Rastovac, Apple Dock ile iPhone 7’nin kablosuz şekilde şarj olmasını bekliyorlar.

Maric ve Rastovac’a ait olan iPhone 7 konsept çalışmasının videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0