• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 ile Birlikte Gelecek Yeni Kulaklık Ortaya Çıktı!

iPhone 7 ile Birlikte Gelecek Yeni Kulaklık Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
iPhone 7 ile birlikte gelmesi beklenen Earpod 2 kulaklıklara ait olduğu iddia edilen ilk fotoğraflar ortaya çıktı.
​Gelecek iPhone modelinde gerçekleşmesi beklenen yeniliklerden biri de 3.5 mm stereo girişin kaldırılması. Tabii ki bu da “lightning” bağlantılı yeni bir kulaklık anlamına geliyor. Bir süre önce ortaya atılan iddialar ligtning bağlantılı bu kulaklıkların EarPods 2 olarak adlandırılabileceği yönündeydi. Şimdi de gelecek nesil kulaklığa ait olduğu söylenen ilk fotoğraflar ortaya çıktı.

 Tek Fark Ligtning Mi Olacak?

9to5mac sitesinin paylaştığı görsellerde yer alan kulaklıklar Çin merkezli Weibo sitesinde ortaya çıkmış. Fotoğrafta yer alan kulaklığın gerçek olup olmadığı bilinmemekle birlikte daha önce ortaya atılan “lightning” iddialarını doğruladığı görülüyor. Fotoğrafta dikkat çeken detay EarPods 2 olarak adlandırılacağı söylenen yeni modelin herhangi bir farklılık içermemesi. Yani, ligtning bağlantı dışında görsel bir farklılık bulunmuyor.

 Ses Kalitesi Ne Kadar Artacak?

Bağlantı biriminin değişmesi ses kalitesinde ne kadar etkili olur henüz bilmiyoruz ancak Apple’ın EarPods 2’de güncelleme yapması şart. Çünkü piyasadaki kulaklıkların kalitesi her geçen gün artarken fiyatları da giderek düşüyor. HTC gibi rakipler ise kutu içeriğine Hi-Res destekli kulaklıkları çoktan koymaya başladı. Açıkçası HTC 10’un kulaklığını deneyip ses kalitesine şahit olduğumda inanılmaz şaşırmıştım. Apple’ın da EarPods 2 ile yüksek kaliteye (mesela HTC 10 kulaklığının kalitesine) ulaşması gerekiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0