• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 Plus iPhone 7 Pro Canlı Canlı Görüntülendi

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro Canlı Canlı Görüntülendi

1
0
0
0
0
iPhone 7'den sonra şimdi de iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'nun gerçek görüntüleri sızdırıldı. Aynı zamanda bu sızıntıyla birlikte iPhone 7S modeline ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf da paylaşıldı.
Apple'ın Eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz üç yeni akıllı telefonu iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Çin'in en büyük sosyal ağlarından Weibo'da daha önce iPhone 7'nin gerçek görüntüleri yayınlanmıştı. Şimdi ise bir kullanıcı Weibo'da iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'nun gerçek görüntüleri paylaşıldı.

Daha önceden de iPhone 7'nin sızdırılan görsellerine de baktığımızda iPhone 7 ailesinde iPhone 6S'teki önyüzün genel anlamda korunduğunu söyleyebiliriz ancak esas önceki iPhone modelleriyle tasarım farklılıkları cihazların arka kısmında karşımıza çıkıyor ki bu noktada kameradaki değişiklik ve anten çizgilerinin yerlerinin değişmesi dikkat çekiyor.
 

 iPhone 7S hazır mı?

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modellerinin gerçek görüntülerini paylaşan kişi, aynı zamanda iPhone 7S cihazına ait olduğu iddia edilen bir görüntü daha paylaştı. Paylaşılan görüntüde sızdırılan iPhone 7'nin arka yüzeyinin birebir aynısı ancak alt kısımda "S" logosu karşımıza çıkıyor. Bu görüntü de Apple'ın daha iPhone 7'yi tanıtmadan iPhone 7S cihazını hazırladığını işaret ediyor.Bu paylaşılan görüntünün doğruluk payını bilemiyoruz ancak eğer doğruysa şirketin önümüzdeki yıl çıkaracağı modeli şimdiden hazırladığını, ancak tüketimi arttırmak amaçlı bu cihazları kademe kademe tüketicilerle buluşturduğunu söyleyebiliriz. Tabii bu duruma pek de şaşırmamak gerek, daha önce sadece Apple değil; Samsung, HTC ve diğer pekçok markanın böyle bir yol izlediğine dair iddialar sıklıkla gündeme geliyor. Tabii birçok kişi bu görüntünün iPhone 7S'e ait olmadığını, "S" logosunun bilgisayar ortamında eklendiğini ve belli olmaması için fotoğraf kalitesinin düşürüldüğünü savunuyor. Ayrıca paylaşılan görüntü henüz hazır olmayan, şirketin üzerine çalıştığı bir modele de ait olabilir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0