• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'da Ciddi Ciddi Çift Kamera Olabilir!

iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'da Ciddi Ciddi Çift Kamera Olabilir!

0
0
0
0
0
iPhone 7 sızıntılarında çift kamera görünmemesi üzerine bu kez de iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro cihazlarında çift kamera olacağı iddiaları günyüzüne çıktı!
LG ve Huawei gibi üreticilerin amiral gemilerinde çift arka kameraya yer vermesi üzerinde yaklaşık birkaç aydır iPhone 7'de de Apple'ın çift kameraya yer verebileceği iddiaları tartışılıyordu. Dün yaptığımız haberde iPhone 7'nin resmi görüntüsünün sızmasıyla birlikte çift kamerayla gelmeyeceğinin kesinleştiğini söylemiştik. iPhone 7'nin resmi görsellerinin sızdırılmasının hemen ardından yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Biliyorsunuz ki iPhone 7 ailesinde iPhone 7 Plus'ın yanı sıra bir de iPhone 7 Pro isimli bir modelin olacağı söylentileri sıkça karşımıza çıkıyor. Bugün yayınlanan bir rapora göre iPhone 7 tek arka kamerayla gelirken 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacağı söylenen iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro cihazları çift arka kameraya sahip olacak.Ayrıca Citi Research yayınladığı bu raporda iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'da kullanılacağı iddia edilen çift kameranın hangi şirketler tarafından üretileceğine de yer vermiş. Rapora göre iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro'da kullanılacak çift kameranın modülünü LG (LG Innotek) üretirken kamera sensörleri Sony tarafından üretilecek.

Şimdilik bu konuyla ilgili resmi bir bilgi olmadığı için bir şey demek pek de doğru olmuyor ancak bu sefer kaynağın sağlam olduğunu belirtelim. Eğer iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modellerinde çift arka kameraya yer verilirse Apple diğer markaların izini sürdüğü gerekçesiyle sıkça eleştirilecek hatta Android fanlarının alay konusu olacak. Bu yüzden bu duruma karşı Apple fanları şimdiden hazırlıklı olsun.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0