• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 Hakkında Daha Önce Ortaya Çıkmamış 2 İddia!

iPhone 7 Hakkında Daha Önce Ortaya Çıkmamış 2 İddia!

0
0
0
0
0
Apple'ın Eylül ayında tanıtımını gerçekleştirmesi beklenen iPhone 7'den detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önce ortaya çıkmamış 2 yeni sızıntı ufak ama aksesuarları etkileyebilecek detaylara yönelik.
Apple’ın Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone’u hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önceki iddialar iPhone 7’de incelen ve anten çizgilerinden olabildiğince arındırılmış bir kasa ve çift kamera yer alabileceği yönündeydi. Japon merkezli Macotakara sitesinin iddialarına göre, cihazın ufak bileşenlerinde de detay değişiklikler yaşanacak. 

 İki Detay Değişiklik Ne?

Tedarikçi zinciri sızıntıları gelecek cihazın ışık sensörünün konumunda bir değişiklik olabileceğini gösteriyor. Hali hazırda telefonun yerleşik kulaklığının sol tarafında bulunan ışık sensörü yeni tasarımda sağ tarafta yer alabilir. Bir diğer değişim ise telefonun yerleşik kulaklığınında gerçekleştirilebilir. İddialara göre iPhone 7’de daha geniş bir dahili kulaklığa yer verilecek. Böylece ses telefon kalitesinin daha iyi olacağını düşünebiliriz.

 Ekran Koruyucular Sil Baştan!

Ortaya çıkan bu yeni iddialardaki  değişiklikler oldukça detay görünmesine rağmen bazı etkileri bulunuyor. Örneğin, ekran koruyucularının doğrudan bu tasarım farklılığından etkileyeceğini söyleyebiliriz. Eğer bu değişiklikler gerçekleşecek olursa iPhone 6 - 6s ekran koruyucular iPhone 7’ye uygun olmayacaktır. Bakalım Apple’ın iPhone 7 için düşündüğü başka ufak değişiklikler olacak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0