Paylaşılan Yeni Bir Görsel, iPhone 7'nin Tasarımı ve Kamerasıyla İlgili Yeni Bilgileri Ortaya Çıkardı

0
0
0
0
0
Avrupa’nın ‘sızıntı haberlerin merkezi’ olan web sitesi Nowhereelse, iPhone 7 ile ilgili yeni bir görsel paylaştı.
Apple’ın 21 Mart tarihinde 4 inçlik iPhone 5SE’yi tanıtacağı artık netlik kazandı. Bunun yanı sıra iPhone 7 ile ilgili tasarım ve donanım olarak anlamında bazı yeni bilgiler edinmeye başladık. Fransız web sitesi Nowhereelse.fr, iPhone 7’nin teknik çiziminin olduğu bir görsel paylaştı. 

Görselde, önceki iPhone’lardan görmeye alışkın olduğumuz üst kısımdaki anten bantları görünmüyor. Bantlar bu sefer cihazın hem üst hem de alt kısmında oval ve tasarım açısından göze hoş gelecek şekilde konumlandırılmış. Aralık ayında yayınlanan yeni bir rapor, iPhone 7 için yeni bileşik malzemenin kullanılacağını ortaya çıkarmıştı. Bir diğer ve büyük sayılabilecek gelişme, cihazın kamerasıyla ilgili. Paylaşılan görsel, iPhone 7’de önceki modellere oranla daha büyük lensli bir kameranın olacağını gösteriyor. Ayrıca kameraların yeri, iPhone 6 ve 6S’e oranla biraz daha sağ tarafa kaydırılmış. 

Teknik çizimlerden yola çıkarsak iPhone 7’nin arkasında çift kamera kurulumunun olacağını söyleyebiliriz. Nowhereelse.fr sitesinin raporlarında çift kamera modülünün 4.7 inçlik modelde de olacağını gösteriyor. Daha önceki söylentilerden bunun yalnızca 5.5 inçlik iPhone 7 Pro’da olacağı belirtiliyordu. Son olarak görüntüler, iPhone 7’de 3.5mm’lik kulaklık girişinin olmadığını ve gövdesinin iPhone 6S’e oranla biraz daha ince olacağını ortaya çıkarıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0