iPhone 7'nin Stereo Hoparlörü ve Çift Kamerasını Gösteren Yeni Görseller Yayınlandı!

0
0
0
0
0
iPhone 7'nin tanıtılmasına birkaç ay kala tüm sızıntılar ortak noktada buluşmaya başladı. Yeni sızan render çıktıları öncekilere benzer bir tasarıma işaret ediyor.
iPhone 7 tanıtımı yaklaştıkça sızıntılar gelmeye devam ediyor. Ediyor etmesine de neredeyse son bir aydır gelen sızıntılarda yeni ya da farklı bir detay pek yok. Buna rağmen, öncekileri doğrulayan yeni görseller bazı spesifik noktalara yönelik detaylar sunmaktan geri kalmıyor. Fransız NWE sitesinin yayınladığı ve iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen son 3D tasarım çıktıları cihazın çift kamerasına ve kulaklık girişine yönelik önceki bilgileri doğruluyor.

 Hangi Detaylar Dikkat Çekiyor?

Görsellere bakıldığında önceki sızıntılar ile aynı çift lens kamera görünümü dikkat çekiyor. Cihazın alt kısmında 3.5 mm stereo kulaklık girişinin bulunmaması da bir diğer önemli nokta. Tabii ki kulaklık girişi kalkınca bu alanı çift taraflı stereo hoparlörler almış. Yani, bangır bangır bağıran (umuyorum ki bağırmak yerine tok bir basa sahip olan) iPhone 7 geliyor olabilir. Kulaklık ise önceki iddialarda olduğu gibi lightning girişi üzerinden kullanılacak.

İddialara göre iPhone 7 Plus (Solda) çift lense sahip olacak. iPhone 7 ise daha büyük bir lens ile gelecek.

 Sızıntılar Neredeyse Kesin Gibi...

Yeni render çıktılarına baktığımızda söylecek yeni çok fazla bir şey yok. Daha ince ve anten çizgilerinden büyük ölçüde arındırılmış tasarım artık neredeyse kesin gibi. Resmi duyurusuna birkaç ay kala gelen iPhone 7 görselleri ve 3D çizimleri gerçek modelin aşağı yukarı böyle olacağını doğrular gibi… Bakalım Apple’ın başka sürprizleri olacak mı?

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0