• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7s Bu Tasarım ve Özelliklerle Gelebilir mi?

iPhone 7s Bu Tasarım ve Özelliklerle Gelebilir mi?

0
0
0
0
0
iPhone 7s Bu Tasarım ve Özelliklerle Gelebilir mi?
Apple’ın duyurulmadan önce hemen hemen her ürünüyle ilgili bir konsept çalışması bulunan ConseptsiPhone kanalı, iPhone 7 için konsept videosu yayınladı.
Genel olarak Apple ürünlerinin konsept tasarımlarını (özellikle iPhone tabii ki) yapan ve ConceptsiPhone kanalında paylaşan tasarımcı, iPhone 7’yle ilgili ilk ciddi tasarım videosunu yayınladı.

Videoda iPhone 7’nin ekranının her iki tarafının da kavisli olduğunu görüyoruz. (belki iPhone 7’de böyle ekran olmayabilir ama iPhone 7 Edge ismiyle neden farklı bir versiyonu çıkarılmasın?) 

Bunun dışında kablosuz şarj özelliğinin olduğunu gördüğümüz iPhone 7, eğer bu teknolojiyle gelirse Samsung’un ti’ye alan reklamlarından bir tanesinden de kurtulmuş olur. (bence Apple önümüzdeki yıl duyurulacak iPhone 7’de kablosuz şarj özelliğini entegre edecektir) 

Apple’ın bu sene duyurduğu cihazlarda kamera, RAM ve işlemci olarak değişikliğe gittiğini biliyoruz. Fakat iPhone 7 konsept çalışmasında Hasan Kaymak (tasarımı yapan bir Türk bu arada), cihaz için 8 çekirdekli bir işlemciyi layık görmüş. (o zaman telefonun adı iPhone 7 değil de iPhone Aeroplane (uçak) olurdu sanırım)

2.5D ekran, 16 MP çözünürlüğünde çift LED flaşlı kamera ve MicroUSB Type C gibi özelliklerin de eklendiği konsept çalışmasına ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0