• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone’un Phablet Modelinin Adı iPhone Air mi Olacak?

iPhone’un Phablet Modelinin Adı iPhone Air mi Olacak?

0
0
0
0
0
​iPhone 5S çıktığından beri Apple, Android’in güç kazanmasını seyretti. iOS ve Android arasındaki rekabeti, iPhone 6’nın çıkacağı bugünden sonrasına bırakalım. Bizim dikkatimizi çeken, tasarımı tümüyle ortaya çıkan iPhone 6’yı sarmalayacak olan kılıflar.
 
iPhone 5S çıktığından beri Apple, Android’in güç kazanmasını seyretti. iOS ve Android arasındaki rekabeti, iPhone 6’nın çıkacağı bugünden sonrasına bırakalım. Bizim dikkatimizi çeken, tasarımı tümüyle ortaya çıkan iPhone 6’yı sarmalayacak olan kılıflar.
 
Spigen’in daha önceleri yeni nesil iPhone kılıflarının yanlışlıkla internette boy gösterdiğine şahit olmuştuk. Apple’ın bugün yapacağı tanıtıma bir gün kala Spigen’in de atağa geçtiğini ve iPhone 6’nın iki farklı boyuttaki cihazları için tasarlanan yeni kılıfları ortaya çıkardığını görmekteyiz.

Fiyatları 29,99 ve 39,99 dolar arasında değişen kılıflar, farklı renk seçenekleriyle birlikte kullanıcılarıyla buluşacak. Biz de bu vesileyle birlikte iPhone’un phablet modelinin iPhone Air olarak adlandırıldığını öğrenmiş olduk!Bu akşam gerçekleşecek olan iPhone 6 tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0