• Anasayfa
  • Mobil
  • Yalnızca iPhone Bildirim Merkezi'nde Oynanabilen 5 Eğlenceli Oyun!

Yalnızca iPhone Bildirim Merkezi'nde Oynanabilen 5 Eğlenceli Oyun!

0
0
0
0
0
İşiniz çok, zamanınız yok mu? Ufak molalarda stres atmanızı sağlayacak, iPhone'un kilidini bile açmadan Bildirim Merkezi'nde oynayabileceğiniz 5 eğlenceli oyuna birlikte göz atalım...
Detaylı hikayelere, güçlü grafiklere ve uzun süren bölümlere sahip iOS oyunlarını oynamaya vaktiniz yok mu? Hızlı, çabuk ve eğlencelik bir şeyler mi arıyorsunuz? O zaman stresinizi en kolay yoldan atabileceğiniz, size eğlenceli zaman geçirtecek ve iOS cihazınızın kilidini bile açmadan erişebileceğiniz 5 Bildirim Merkezi oyununa mutlaka göz atın… 

Sizler için bir araya getirdiğimiz oyunları arasında Google Chrome’un popüler dinozor oyunu ve Nokia efsanesi Yılan gibi tanıdık yapımlara da rastlayacaksınız. İşte hepsi birbirinden eğlenceli 5 iOS Bildirim Merkezi oyunu…

 Quickgets Snake

Nokia telefonların efsanesi olan Yılan oyununu yıllar sonra iPhone'unuzda oynamak ister miydiniz? Aslına benzer grafikler ve kişiselleştirme özellikleri ile gelen Quickgets Snake'i aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 
 Quickgets Snake İndir

 Steve - The Jumping Dinosaur Widget Game

Google Chrome'da internet bağlantısı kesildiğinde ortaya çıkan dinozor oyunu artık iOS Bildirim Merkezi'nde. Zıplayan dinozor ile daha uzağa ulaşmak için Chrome'u bağlantısız bırakmanıza gerek yok. "Sıkıntıda iyi gider" türünden bir oyun olan Steve'i aşağıdan indirebilirsiniz.


 
  Steve - The Jumping Dinosaur Mobil Uygulamasını İndir

 2048

App Store'da fırtınalar estiren ve bağımlılık yapan 2048 oyununu şimdi en kolay şekilde iOS Bildirim Merkezi'nden oynayabilirsiniz.


 
  2048 Mobil Uygulamasını İndir 

 Helicopter Widget

"Dünya değişiyor. Oyunlar artık Bildirim Merkezi'nde oynanıyor." cümlesiyle App Store kullanıcılarına seslenen Helicopter Widget, tüm kilit ekranı oyunları gibi oldukça basit ve eğlenceli bir şekilde vakit öldürmenizi sağlıyor.

 
 Helicopter Widget Uygulamasını İndir 

 TicTacToe

Mobil dünyanın klasikleşmiş zeka oyunu TicTacToe ile aklınızı kullanarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Hem kafa dağıtmak, hem de kafayı çalıştırmak için güzel bir tercih olan TicTacToe Bildirim Merkezi oyununu aşağıdan indirebilirsiniz.

  TicTacToe Mobil Uygulamasını İndir

 
 

 BONUS: Minesweeper

Bildiğiniz Mayın Tarlası... Windows'ta saatlerimizi yemişti, sıra iOS'un Bildirim Merkezi'inde...


 
  Minesweeper Mobil Uygulamasını İndir

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0