• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone Bildirim Merkezi'ni Coşturacak 5 Efsane Widget!

iPhone Bildirim Merkezi'ni Coşturacak 5 Efsane Widget!

2
1
0
0
0
iOS Bildirim Merkezi'ne ekleyebileceğiniz Widget'lar ile birçok işlemi çok daha kolay ve çok daha hızlı yapabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz 5 iOS Widget'ına birlikte göz atalalım...
iPhone kullanıcıların yıllardır talep ettiği Widget’lar Android’den biraz farklı bir şekilde artık iOS’da da kullanılıyor. iOS 8 ile birlikte sunulan Widget desteği giderek yaygınlaşıyor ve birçok uygulamanın iOS Bildirim Merkezi’ne taşınmasına neden oluyor. Bu değişiklikteki en büyük amaç ise hızlı ve kolay kullanım. 

Bazı uygulamalar vardır, sıklıkla kullanır ve her an elinizin altında olsun istersiniz… İşte bu tür uygulamalar için geliştirilen iOS Bildirim Merkezi Widget’ları, sık sık kullandığınız uygulamaların ve özelliklerin gün içinde en çok kullandığınız bölümde yer almasını sağlıyor. Biz de iOS Widget’larının en iyilerini sizler için bir araya getirdik. İşte Bildirim Merkezi’nizi daha işlevsel ve yararlı hale getirecek 5 Widget!

 Yalnızca iOS Bildirim Merkezi'nde Oynanabilen 5 Oyun!

 

 Erudite İngilizce - Türkçe Sözlük

Google Translate ya da bir başka sözlük uygulamasına girmenize gerek kalmadan İngilizce - Türkçe kelimelerin çevirisini bulabileceğiniz Erudite sözlük, oldukça kullanışlı bir Bildirim Merkezi Widget'ı...


 
 Erudite Widget Uygulamasını İndir!

 Traffic Monitor

4.5G'ye geçiş yaptığımız bu dönemde mobil data kullanımını kontrol altında tutmak en önemli konulardan birisi. Traffic Monitor widget'ı ile iOS Bildirim Merkezi üzerinde mobil veri kullanımınızı ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

 
 Traffic Monitor Uygulamasını İndir

 Veer Launcher

En çok kullandıklarınızı Bildirim Merkezi'nde toplayın... Veer Launcher ile favori kişilerinize ve uygulamalarınıza en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilen arayüzü ile gelen Veer Launcher'ın 3D Touch desteklediğini de hatırlatalım.

  Veer Launcher Uygulamasını İndir!

 Wdgts

Bir Widget'tan beklediğiniz ne varsa Wdgts'ta bulabilirsiniz. Wdgts ile birlikte Bildirim Merkezi'ne hesap makinasından takvime, pilden hafıza durumuna kadar birçok özelliği ekleyebilirsiniz.

 
  Wdgts Mobil Uygulamasını İndir
 

 Widget

"Widget" adlı widget öyle bir kapsamlı ki yapımcılar ancak ona bu ismi vermeyi uygun bulmuş. Widget'ın içerisinde hesap makinasından pil durumuna, takvimden dünya saatlerine birçok özellik eklenebiliyor.
  Widget Mobil Uygulamasını İndir
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0