iPhone Kullanıcılarına Torrent Müjdesi: BitTorrent Now iOS için Yayınlandı!

1
1
0
0
0
Önceki aylarda Android için yayınlanan Bittorent Now uygulaması şimdi de iOS ve tvOS'a geldi. Artık iPhone ve Apple TV sahipleri de Bittorent kullanabilecek.
Apple’ın korsan içeriklere ve paylaşımlara tahammülü olmadığı artık herkesce bilinen bir durum. Bu nedenle uygulama marketini tam denetim altında tutan şirket bugüne kadar Torrent uygulamalarına da mesafeli durdu. Açık kaynaklı Android cephesi ise Torrent açısından oldukça geniş bir içeriğe sahip. Yılın başında Android için yayınlanan BitTorrent Now uygulaması şimdi iOS’a geldi ve iPhone sahiplerinin kullanımına sunuldu.

 Hangi Cihazlar Destekleniyor?

Tabii ki Bittorrent uygulamasının iOS için yayınlanabilmesinin ardında tamamen legal içeriklere destek vermesi yatıyor. Bittorent’in aksine sadece legal içeriklere destek veren Bittorent Now’da ücretli, ücretsiz ve reklam destekli içerikler bulunabiliyor. iOS 8.1 ve daha güncel sürümleri destekleyen Bittorent Now uygulaması iPhone, iPad ve iPod Touch’da kullanılabiliyor.

 Apple TV Sürümü de Yayınlandı!

iOS cihazların yanı sıra Apple TV için de Bittorent Now kullanıma sunuldu. tvOS sürümü de uygulama mağazasından ücretsiz indirilebilen uygulama Apple TV’nin dahili hafızasına indirme işlemi yapabiliyor. Bittorent Now uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.     
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0