​iPhone Bükülme Sorunu Çözüldü mü?

2
1
0
0
0
Reddit kullanıcısnın ortaya attığı iddia iPhone 6 Plus almış kullanıcıları şok edecek cinsten. Apple bükülme işini üstü kapalı halletmeye çalışıyor.
iPhone 6 Plus çıktığından beri telefon dışında en çok konuşulan kısmı "bükülebilir" olmasıydı. Bir Youtube kullanıcısı tarafından çekilen bükülme videosu ortalığı fena karıştırmıştı. Bu videonun üzerine gelen onlarca bükülme testi ve Apple tarafından yapılan açıklamalar olayın üstünü örtmedi. 

Telefonun büyük boyutlu ve ince oluşundan kaynaklanan bu probleme bir Reddit kullanıcısı çözüm bulmuşa benziyor. Çözüm aslında çok pratik. Reddit kullanıcısının iddiasına göre Apple sessiz sedasız daha güçlü materyalden oluşan iPhone'ları piyasaya sürecek. Yani artık iPhone 6 Pluslar bükülmeye dayanıklı olacak.



 Tabi Apple cephesinden durumla ilgili bir açıklama gelmedi. Ancak böyle birşey yapacaklarsa da bir açıklama yapacaklarını zannetmiyorum. Birçok kullanıcıyı iPhone 6 Plus almaktan vazgeçiren bükülme problemi belki de bu şekilde son bulabilir. Ancak Apple eğer böyle bir şey yapacaksa bugüne kadar sattığı iPhone'ları değiştirmesi gerekli.  
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0