• Anasayfa
  • Mobil
  • Google'dan iPhone Sahiplerini Şımartacak Uygulama!

Google'dan iPhone Sahiplerini Şımartacak Uygulama!

1
0
0
0
0
Google iPhone 6S'in Live Photos özelliğini daha etkili kullanılmasına yarayacak bir uygulama tanıttı. Motion Stills adlı uygulama ile loop GIF'ler yaratmak mümkün.
iPhone 6s serisi ile birlikte gelen “Live Photos” özelliği birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. Fotoğraf çekmeden önceki birkaç saniyenin kaydedilmesi ve fotoğrafın üzerine dokunulduğunda o anların gösterilmesini sağlayan yeni özellik Google tarafından bir adım ileri taşınıyor.

 Live Photos'tan GIF Yaratmak

Günümüz internet dünyasında iletişim kanallarından birisi de animasyonlu GIF’ler. Birçok kişi animasyonlu GIF’leri duygularını ve düşüncelerini iletmek için kullanılıyor. Bu nedenle aynı döngüyü tekrarlayan GIF’ler yaratmak isteyen kullanıcılar çok fazla. Google da iPhone 6s serisinin “Live Photos” özelliğini döngü GIF’ler yaratmak için kullanan Motion Stills uygulamasını tanıttı.

 Animasyonlu GIF'ler Nasıl Oluşturulur?

Uygulama açıldığında “Live Photos” özelliği kullanılarak çekilmiş tüm fotoğraflar uygulama içinde görüntüleniyor. İstediğiniz bir ya da daha fazla sayıda fotoğrafı seçerek döngü GIF’ler oluşturabiliyorsunuz. Uygulama içinden oluşturduğunuz GIF’lerin kalitesini belirlemek ve onları sosyal medyada hızlıca paylaşmak da mümkün. Google’ın Motion Stills uygulaması Türkiye’den de indirilebilir durumda. Uygulamanın bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
  Motion Stills Mobil Uygulamasını İndir
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0