• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone'daki Bildirimleri Androdli Akıllı Saatten Almayı Başardı

iPhone'daki Bildirimleri Androdli Akıllı Saatten Almayı Başardı

0
0
0
0
0
iPhone'daki Bildirimleri Androdli Akıllı Saatten Almayı Başardı
​Yaklaşık 5 ay önce paylaştığımız haberde İngiliz bir hackerın Canon marka yazıcıda Doom oyununu oynadığından bahsetmiştik. Yazıcı üzerindeki tuşları kullanarak oynanan oyun bize gerçekten çok ilginç gelmişti. Şimdiki haberimiz bize bu olayı hatırlatsa da biraz daha orijinal olduğunu söylememiz gerekiyor.
Yaklaşık 5 ay önce paylaştığımız haberde İngiliz bir hackerın Canon marka yazıcıda Doom oyununu oynadığından bahsetmiştik. Yazıcı üzerindeki tuşları kullanarak oynanan oyun bize gerçekten çok ilginç gelmişti. Şimdiki haberimiz bize bu olayı hatırlatsa da biraz daha orijinal olduğunu söylememiz gerekiyor.

Mohammed Abu-Garbeyyeh, iOS bildirimlerini giyilebilir Android cihazlara getirmek bazı çalışmalar yapan bir geliştirici. Videoda göreceğiniz üzere iPhone'a gelen bildirimler, Moto 360 isimli akıllı telefona taşınıyor. Kendisinin yaptığı açıklamada bunu yapabilmek için Jailbreak’e başvurmamış ve Android için de root yetkisi almamış. 

Bunu nasıl yaptığıyla ilgil bir açıklamada bulunmayan Garbeyyeh, iOS’li cihazlarla Android’in uyum içinde nasıl çalıştığını bizlere göstermiş oldu.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0