iPhone İle E-Postalarınızı Kopyalayın

0
0
0
0
0
iPhone İle E-Postalarınızı Kopyalayın
iPhone ile gönderdiğiniz tüm e-postaları kopyalamak ister misiniz? O zaman iPhone'a ait olan bu özellikle gönderdiğiniz e-postaları gizli bir şekilde kopyalayıp telefonunuzda barındırabilirsiniz.
iPhone'dan sıklıkla e-posta gönderip, gönderdiğiniz e-postaların kopyalarına ihtiyacınız oluyorsa eğer, bu özellik tam da aradığınız gibi. Hangi mail servisini kullanıyor olursanız olun, iOS'un "Kendime Gizli Kopya" özelliği sayesinde gönderdiğiniz e-postaların birer kopyasına sahip olabilirsiniz. (özellikle partnerinizin görmesini istemediğiniz kopyalar olduğunda (derinliğine fazla inmeyelim) işinize bayağı bir yarayacaktır)
 

 Her e-posta yedekleniyor


Günümüzde hemen her e-posta servisi "gönderilenler" kutusu altında e-postalarınızın kopyasını biriktirse de, bazı sunuculardan gönderdiğiniz e-postalar silinebiliyor. "Kendime gizli kopya" özelliği sayesinde, "gönderilenler" kutusu altıda biriken e-postalara alternatif olan bu özelliği kullanıp, kopyalarını telefonunuzda barındırabilirsiniz.
 

 Özellik nasıl uygulanıyor?


Kendime gizli kopya özelliğini uygulayabilmeniz için ayarlar>mail,takvim,kişiler menülerine girmeniz ve ilgili özelliği aktiflemeniz yeterli olacaktır.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0