İPhone İmha Etmenin 13 Farklı Yolu

1
0
0
0
0
İPhone İmha Etmenin 13 Farklı Yolu
Piyasaya çıktığında dokunmatik ekranıyla herkesi çılgına çeviren iPhone’nun çilesi çıktığı günden buyana bitmek bilmiyor. Uzaydan atılan, keskin nişancı tüfeğiyle vurulan, üzerine benzin dökülüp yakılan telefon, çoğu kullanıcıya temel işlevlerini unutturmuş ve internet ortamındaki video savaşlarını başlatmıştı. 
Piyasaya çıktığında dokunmatik ekranıyla herkesi çılgına çeviren iPhone’nun çilesi çıktığı günden buyana bitmek bilmiyor. Uzaydan atılan, keskin nişancı tüfeğiyle vurulan, üzerine benzin dökülüp yakılan telefon, çoğu kullanıcıya temel işlevlerini unutturmuş ve internet ortamındaki video savaşlarını başlatmıştı. 

Yeni modellerinin duyurulmasıyla birlikte kapısında uzun kuyruklar oluşturan iPhone’lar çoğu kullanıcı tarafından takdir edilse de bazı kullanıcılar tarafından pek beğenilmedi. Örneğin iPhone 4 piyasaya ilk çıktığı dönemde sıkı tutulduğu zaman ‘’çekmeme’’ problemi olduğu için bazı kullanıcılar tarafından dışlanmış, hor görülmüş ve yalnızlığına terk edilmişti. Bir diğer model iPhone 5s ise kolay çizildiği ve ekranının sağlam olmadığı gerekçesiyle müebbet hapse mahkum edilmişti.  

Bu haberimizde ise klasikleşmiş testlerin dışına çıkan iPhone’u imha etmenin 13 zor yolunu sizlerle paylaşacağız. 
 
Bir Thermite Kalmıştı İyi Oldu Nee Sıvı Azot Mu?
 


Erimiş Alüminyum ile Farklı Diyarlara
 
 
Dizaynını Beğenmeyenlere Gelsin 
 


Üüf Suda Mı Kaynatıcaz Çok Sıkıcısın
 


Benden Elektrik Alamadın Mı?
 


Kağıdı Kalemi Hazırlayın
 


Biraz Karın Altında Bekleteyim Çalışır Kanka
 
 
Bu Biraz Sıradan Kabul Ediyoruz 

 
BMW vs iPhone


 
Meşgulum Bebeğim iPhone'nun Üzerinden Tank GeçiriyorumRaylara Bozuk Para Konulur Bizim Bildiğimiz
 


Biraz İnsaf 50 cal Nedir Abi?
 


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0