• Anasayfa
  • Mobil
  • Duracell'den iPhone Cihazlar İçin Kablosuz Şarj

Duracell'den iPhone Cihazlar İçin Kablosuz Şarj

2
0
0
0
0
Duracell'den iPhone Cihazlar İçin Kablosuz Şarj
​Kablosuz şarj özelliğini Android kullanıcıları uzun bir zamandır kullanıyorlar. Fakat iPhone’da böyle bir özellik bulunmuyor. Apple’ın iPhone cihazları için bazı firmaların yaptığı girişimler de başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Dünyaca ünlü pil üreticisi Duracell, iPhone’la uyumlu olan kablosuz şarjını satışa sunduğunu açıkladı.
Kablosuz şarj özelliğini Android kullanıcıları uzun bir zamandır kullanıyorlar. Fakat iPhone’da böyle bir özellik bulunmuyor. Apple’ın iPhone cihazları için bazı firmaların yaptığı girişimler de başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Dünyaca ünlü pil üreticisi Duracell, iPhone’la uyumlu olan kablosuz şarjını satışa sunduğunu açıkladı.

Boyutu oldukça küçük olan Powermat Rings aparatıyla birlikte iPhone’u Powermat standına koyarak kablosuz olacak şekilde şarj edebileceksiniz.

Powermat Rings, hem iPhone hem de Android cihazlar için uyumlu. Şimdilik ABD’de satılan ve ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağını bilmediğimiz Powermat Rings’in sayfasına şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Powermat'ın tanıtımının yapıldığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0