• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone Kullanıcıları 1970'ten Gelen "Hayalet Mailler" Aldıklarını Bildirdiler!

iPhone Kullanıcıları 1970'ten Gelen "Hayalet Mailler" Aldıklarını Bildirdiler!

1
0
0
0
0
iPhone Kullanıcıları 1970'ten Gelen "Hayalet Mailler" Aldıklarını Bildirdiler!
Bazı iPhone kullanıcıları 1970'ten ve 2001'den gelen hayalet mailler aldığını bildirdiler. Bu mailler hiçbir içeriğe sahip değil ve tamamen boş.
iPhone kullanıcılarının birçok hatayla karşılaştığını gördük ancak sanıyorum ki bu haberimizde bahsedeceğimiz hata, bunlardan en ilginç olanı. 

Bazı iPhone kullanıcıları, 1970 senesinden gelen "hayalet mailler" aldıklarını bildirdiler. Bu mailler hiçbir içeriğe, konuya ve başlığa sahip olmayan, tamamen boş mailler. Mailleri gönderen kişi kısmında da açıklama bulunmuyor ve bazı maillerin 1970 senesi yerine 2001'den gönderildiği biliniyor.
 


Sabah kalktıklarında telefonlarında 1970'ten ve 2001'den gelen boş mailler bulunan kullanıcılar, muhtemelen bir anlık korku yaşamışlardır çünkü 46 sene öncesinden mail almak alışılmış bir durum değil. Kim tarafından gönderildiği bilinmeyen bu maillerin herhangi bir zararı veya görevi yok ancak silinemiyorlar. Gelen kutusunda birkaç tane silinemeyen mesaj görmek bazı kullanıcıların sinirlerini bozmuş ve bu kullanıcılar tepkilerini Twitter üzerinden göstermişler. Apple yetkilileri bu sorun tamamen çözülene kadar kullanılabilecek, alternatif bir çözüm bulmuşlar:

Öncelikle hayalet maillerin geldiği posta adresinizden çıkış yapmanız gerekiyor. Ardından yeniden bu posta adresine girmeden telefonunuzu kapatın. Telefonunuzu yeniden açtığınız zaman bu mailler gitmiş olacaktır.
 


Bazı kullanıcıların söylediğine göre bu mailler, birkaç gün önce Apple kullanıcılarının uyarıldığı tarih değiştirme sorunuyla alakalı olabilir. Apple tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılmış değil, yani sorunun asıl kaynağı şimdilik bilinmiyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0