• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone Kullanıcısı Samsung'u Twitter'da Kandırdı

iPhone Kullanıcısı Samsung'u Twitter'da Kandırdı

0
0
0
0
0
​Dev şirketler için sosyal medyayı kullanmak, artık neredeyse zorunluluk haline geldi. Yeni ürünlerinin tanıtılması, duyurular gibi önemli gelişmeler, bu mecra ile kullanıcılara ulaştırılıyor. Fakat bu haberde de göreceğiniz üzere bazı markalar “ölümcül” hatalar yapabiliyor.
Dev şirketler için sosyal medyayı kullanmak, artık neredeyse zorunluluk haline geldi. Yeni ürünlerinin tanıtılması, duyurular gibi önemli gelişmeler, bu mecra ile kullanıcılara ulaştırılıyor. Fakat bu haberde de göreceğiniz üzere bazı markalar “ölümcül” hatalar yapabiliyor.
 
Bir iPhone kullanıcısı olan Ted Sales, telefonuna Jail Break yaparak ana ekranını Samsung’a benzetmiş. Daha sonra fotoğrafı Twitter’da Samsung İngiltere Ekibi ile “Yeni telefonum Galaxy Alpha nasıl?” yazısını yazarak paylaşmış. Olayın tam farkına varamayan Samsung İngiltere Ekibi, “İyi görünüyor. Nasıl alışabildin mi?” diye cevap veriyor.
 
Samsung’un UK ekibini kandıran Ted Sales, “Harika, şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon. Ama neden arkasında “Kaliforniya’da tasarlanmıştır” yazıyor anlamadım” şeklinde karşılık veriyor. UK ekibi tabi durumun anlaşılmasından sonra tweet’i siliyor ama iş işten geçmiş oluyor. (bizim inci sözlük tayfası canlı yayınlarda neler yediriyor millete, bu eleman yine insaflı davranmış)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0