• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone'lara Gelen Mesaj Snapchat ve Twitter'ı da Çökertti

iPhone'lara Gelen Mesaj Snapchat ve Twitter'ı da Çökertti

0
0
0
0
0
iPhone’lara gelen ve içerisinde arapça karakterler barındıran mesaj geçtiğimiz günlerde kullanıcıları çileden çıkartmıştı. Görünen o ki mesaj, uygulamaları da etkisi altına aldı.
 
Hepimizin bildiği üzere (özellikle iPhone kullanıcıları asla unutamaz) kısa bir süre önce iPhone'lara gelen ve içerisinde arapça karakterlerin ye aldığı mesaj hayatı durma noktasına getirmişti. Neyse ki çok geçmeden sorunun çözümüne yönelik açıklamalar geldi ve herkes rahat bir nefes aldı. 

Fakat bu hatanın yalnızca iPhone’lara zarar vermediği açıklandı. iPhone’larla birlikte Snapchat ve Twitter uygulamalarına da gereken ilgiyi gösteren mesaj, aktif olarak kullanılan bu uygulamaların da çökmesine neden oldu. Yapılan açıklamaya göre, mesajı sağa sola göndermekten kendini alamayan kullanıcılar, olayı bu platformlara taşıdı ve mesajın ulaştığı kullanıcılar her yolu denemesine rağmen uygulamalara erişemedi.Daha bu olayın şokunu yeni üzerinden atmaya başlayan Apple’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. En kısa zamanda bu can sıkıcı mesaj olayın sona ermesini diliyor ve mağdur kullanıcılara buradan geçmiş olsun diyoruz.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0