• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone SE’nin Türkiye’de Satışa Çıkarılacağı Tarih de Belli Oldu

iPhone SE’nin Türkiye’de Satışa Çıkarılacağı Tarih de Belli Oldu

1
0
0
0
0
Apple’ın 21 Mart akşamında duyurusunu gerçekleştirdiği 4 inçlik yeni iPhone’unun ülkemizde satışa sunulacağı tarih belli oldu.
Apple, 21 Mart tarihinde 9.7 inçlik iPad Pro ile birlikte iPhone SE modelinin duyurusunu gerçekleştirmişti. 16 ve 64 GB’lık iki farklı hafıza versiyonuyla gelecek olan yeni iPhone’un fiyatı da belliydi fakat ülkemizde ilk olarak hangi tarihte satışa sunulacağı belli değildi. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada, iPhone SE’nin 8 Nisan 2016’dan itibaren TT mağazalarında satışa sunulacağı öğrenildi. Türk Telekom, bu açıklamayla Apple’ın Türkiye’deki satış kanalları arasında açıklama yapan ilk şirket olmuş oldu.

Uzay grisi, gümüş, roze altın ve altın renk seçenekleriyle Apple’ın kendi siteleri üzerinden de satışa sunulacak (Apple Store, Apple.com.tr gibi) olan iPhone SE ile ilgili tüm detaylara şuradan, günlerdir merak konusu olan ‘SE’nin ne anlamına geldiği makaleye ise şuradan ulaşabilirsiniz.Bu arada telefonu yurt içinden almak yerine üzerine biraz daha masraf yapıp hem yurt dışında tatil yapmak hem de telefonu satın almanız için eğlenceli bir rehber hazırlamıştık. Ona da buradan bakabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0