• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone'u Aşırı Isınan Kadının Vücudu Yandı

iPhone'u Aşırı Isınan Kadının Vücudu Yandı

0
0
0
0
0
iPhone 4'ünü şarja taktıktan sonra üzerinde uyuya kalan İngiliz Dionne Baxter, uyandığında vücudunu yanık içerisinde buldu!

Akıllı cihazların şarj edilmesi sırasında ya da sebepsiz yere ısınması ile ilgili haberleri önceden sizinle birçok kez paylaşmıştık. Şuradaki haberimizde hatırlayacağınız üzere bir iPhone, uçakta alev almıştı. Şimdiki haberimiz yine iPhone'un aşırı ısınması ile ilgili.

Dailymail'in yayınladığı habere göre 24 yaşındaki İngiliz Dionne Baxter, iPhone 4'ünü şarja takarak uykuya daldı. Cihazın üzerine uzanarak yatan anne, ısınmasını fark etmeden aynı şekilde uyumaya devam etti. Sabah uyandığında ise sol göğsünün üst kısmının yanık içerisinde kaldığını fark etti. En yakın hastaneye giden Baxter, doktorların gözetimi altında ilaç tedavisi uygulamak şartıyla taburcu edildi. 

Genç annenin Apple'a dava açıp açmayacağı ile ilgili bir haber şimdilik yok. Uzmanlar, akıllı telefonlarla birlikte uyunmaması konusunda uyarılarda bulunuyor. (Cihaz kulağınızdayken uyuya kalırsınız, Allah korusun daha ciddi sonuçlar çıkabilir. Dikkatli olun)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0