• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone'un Ekranı İçin Muhteşem Ekran Koruyucusu

iPhone'un Ekranı İçin Muhteşem Ekran Koruyucusu

0
0
0
0
0
iPhone'un Ekranı İçin Muhteşem Ekran Koruyucusu
iPhone için geliştirilen ve Amazon'da 20 dolardan satışa sunulan nano teknolojili ekran koruyucu, cihazın ekranını tamamen kırılamaz hale getiriyor.

Telefonların ekranlarının darbelere karşı daha sağlam olması amacıyla Corning Gorilla Glass ve benzeri teknolojiler geliştirilmiş durumda. Bu teknoloji, herhangi bir koruma sistemine sahip olmayan cihazlara oranla kaplı olduğu telefonları çok daha sağlam hale getiriyor. Üretici şirketlerin geliştirdiği bazı ekran koruyucu çözümleri ise Corning Gorilla Glass’tan dahi etkileyici performanslar sergileyebiliyor. Zira Corning kaplama telefonların ekranlarının çatlayıp kırılabildiğine şahit olmuştuk. Unbox Therapy’nin reklam olduğu her halinden belli olan son videosuna baktığımızda -reklam kısmını bir kenara bırakacak olursak- IN1 Nano Shield isimli nano teknolojili ekran koruyucusu, iPhone 6’yı neredeyse kurşun geçirmez bir hale getiriyor.

Özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak, akıllı darbe koruma ve supramoleküler nano teknolojisiyle desteklenen koruyucu, esnek anti-şok nano filmle kaplanmış. Bunun dışında hangi şekilde darbe gelirse gelsin, koruyucunun üzerinde bir leke kalmıyor. Fiyatı ise 20 dolar.

Unbox Therapy kanalının çekiçle test ettiği IN1 Nano Shield kaplama iPhone 6’nın ekranı deformasyona uğramış olsa da darbeye bağlı herhangi bir fiziksel zararın olduğu görünmüyor. 
 


20 dolarlık ekran koruyucunun Amazon’daki bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0