• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone'unuz İçin İlginç Ana Ekranlar Tasarlayın: MakeOvr

iPhone'unuz İçin İlginç Ana Ekranlar Tasarlayın: MakeOvr

0
0
0
0
0
iPhone kullanıcıları için özel olan MakeOvr sitesi, site üzerinden 5dk içinde birbirinden ilginç ve güzel ana ekran tasarımları sunuyor.
Birçok akıllı telefon kullanıcıları özellikle ana ekran tasarımlarına ve dizaynlarına dikkat ederler.

Bazıları işine veya gittiği yerlere göre düzenleme ve dosyalama yaparken bazı kullanıcılar da daha eğlenceli hale getirmeye çalışırlar.

MakeOvr adlı site de işte bu eğlenceli ana ekran tasarımları yapmaya meraklı iPhone kullanıcıları için güzel bir site olarak dikkat çekiyor.
http://makeovr.io/ adresine iPhone'nunuz ile girerek başlayacağınız serüven için size İngilizce olarak yönlendirme yapıyor.

Kendi videosu ile örnekleme yaptığı Mario temalı ana ekranda ana ekran resmi için ayarladığınız resmi siteden indirerek arka plan görseli olarak ayarlıyorsunuz. Daha sonra site tarafından size gösterilen ikonları indirerek ana ekrana eklediğinizde görünmez ikon haline gelerek farklı farklı tasarımlar yapabilmeniz mümkün oluyor.Ayrıca sitede bulunan birçok detay ile birbirinden ilginç ana ekran tasarımlarıyla eğlenceli bir görünüm elde edebileceğiniz MaveOvr sadece iPhone 5, 5S, 6 ve 6 Plus için uygun olduğunu belirtelim. Ayrıca bu siteye iPhone'unuz ile girmeniz gerektiğini bir kere daha hatırlatalım.

Eğer yönlendirmeler yerine ilk olarak bir ön bilgi almak isterseniz, aşağıdaki videodan bir fikir elde edebilir, nasıl özelleştirme yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0