• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone Kullanıcıları İçin de WhatsApp Web Sonunda Çıktı!

iPhone Kullanıcıları İçin de WhatsApp Web Sonunda Çıktı!

0
0
0
0
0
iPhone Kullanıcıları İçin de WhatsApp Web Sonunda Çıktı!
Bu yılından başından itibaren Windows Phone ve Android platformu kullanıcıları için hizmette olan Web.WhatsApp uygulaması, sonunda iOS kullanıcıları için de geldi.
WhatsApp’ın tarayıcı üzerinden kullanılmasını sağlayan sürümü sonunda iPhone kullanıcıları için de geldi. 

Daha önce Jailbreak ile bazı Tweak’lerin yüklenerek kullanılabildiği uygulama, artık bugün itibariyle resmi olarak kullanılabilir duruma geldi. Aktifleşmesi bölgelere farklılık gösterebilen WhatsApp’ın web sürümünü kullanmak ise oldukça kolay.

Öncelikle iPhone’daki WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar bölümüne tıklayın. Sonrasında tarayıcı üzerinden şuradaki adrese tıklayın ve iPhone’daki Ayarlar bölümünden WhatsApp Web seçeneğine tıklayın. Daha sonra ise tarayıcı üzerinde yer alan QR kodunu kamerayı kullanarak okutun.

Bu işlemleri yaptıktan sonra WhatsApp’ın web sürümünü de artık rahatlıkla kullanabileceksiniz fakat telefonunuzdaki WhatsApp > Ayarlar bölümünde WhatsApp Web seçeneğini görmezseniz telaşlanmanıza gerek yok çünkü henüz bulunduğunuz bölge için aktifleşmemiştir. Gün içerisinde tüm iPhone kullanıcılarının bu hizmetten yararlanması bekleniyor.

Daha önce yaptığımız WhatsApp’ın web sürümü incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0