iPhone 6 Plus Yine Sorun Çıkardı

0
0
0
0
0
iPhone 6 Plus Yine Sorun Çıkardı
Geçtiğimiz günlerde de dile getirilen ve sürekli yeni bir sorun ortaya çıkaran iPhone 6 Plus bugünü de pas geçmedi. iPhone 6 Plus’a sahip olan bazı kullanıcılar tarafından yapılan şikayetlere göre,  iPhone 6 Plus sürekli çöküyor ve sürekli kendini yeniden başlatıyor. Söylenenlere göre bu sorun iPhone 6 Plus’ın 128 GB’lık versiyonlarında mevcut.

Geçtiğimiz günlerde de dile getirilen ve sürekli yeni bir sorun ortaya çıkaran iPhone 6 Plus bugünü de pas geçmedi. iPhone 6 Plus’a sahip olan bazı kullanıcılar tarafından yapılan şikayetlere göre,  iPhone 6 Plus sürekli çöküyor ve sürekli kendini yeniden başlatıyor. Söylenenlere göre bu sorun iPhone 6 Plus’ın 128 GB’lık versiyonlarında mevcut.

AppleInsider'in haberine göre, bu bahsedilen sorunların ise asıl sebebi henüz bilinmiyor. (Ayrıca kaç kullanıcının bu sorunları yaşadığı da belli değil. Zira iPhone 6 Plus'ın 128 GB'lık versiyonu, şu ana kadar yeni nesil iPhone'ların en fazla satılan versiyonu) Ancak, bu sorunun yüklenen bazı uygulamalar ile iPhone 6 Plus’ın uyumlu olmamasından kaynaklandığı tahmin ediliyor. iPhone 6 Plus’ı piyasaya çıkarmış olan Apple kuruluşu ise bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmamış durumda. Bizi takipte kalın, bu konuyla alakalı elimize bilgi ulaştığında sizlere paylaşımda bulunacağız.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0