iPod'lar Ucuzlayacak

2
0
0
0
0
iPod'lar Ucuzlayacak
​Apple bildiğiniz üzere geçen yıl yeni bir iPod göstermedi bizlere. 2012 yılında çıkmış 5. nesil akıllı medya oynatıcıları satışa sunmaya devam eden Apple, satış rakamlarında düşüşler yaşamaya başlamış. 
Bu sebepten dolayı hemen ''daha fazla kazanalım'' mantığıyla birlikte sadece 32 ve 64 gb'lık modeli olan iPod'un yeni bir modelini çıkarma kararı almış.
Apple bildiğiniz üzere geçen yıl yeni bir iPod göstermedi bizlere. 2012 yılında çıkmış 5. nesil akıllı medya oynatıcıları satışa sunmaya devam eden Apple, satış rakamlarında düşüşler yaşamaya başlamış. 
Bu sebepten dolayı hemen ''daha fazla kazanalım'' mantığıyla birlikte sadece 32 ve 64 gb'lık modeli olan iPod'un yeni bir modelini çıkarma kararı almış.
Bir önceki nesil iPod Touch modeli sadece gri renk seçeneği ile birlikte satılıyordu. Ülkemizde 600 liradan satışa sunulan bu cihazın, marketlerden tamamen kaldırıldığını bildirelim. Ancak doğal olarak Apple yarattığı her boşluğu doldurmak zorunda. Yani yeni iPod touch'ın 16 gb modeli abileri ile aynı özelliklerde tekrar satışa sunulacak.
Bu özelliklere göz atacak olursak; en başta 6 tane yeni renk seçeneğinin geldiğini görebiliriz. Bunlar uzay grisi, pembe, sarı, gümüş, kırmızı ve mavi olarak sıralayabiliriz. Ayrıca piyasaya birkaç hafta içinde sunulması beklenen bu cihaz 5 mp iSight kameraya ve bileklik desteğine sahip olacak.
Apple'dan güzel bir haber de 32 ve 64 gb olan iPod Touch'ın fiyatlarda indirim yapacağı yönünde.779 ve 1029 TL olan bu modeller (kimsenin almaması hiç şaşırtmadı) 699 TL ve 849 TL olarak güncelleniyor. 16 gb için henüz net bir fiyat bilinmiyor.
Son olarak iPod Touch ile ilgili söyleyeceklerimiz düşük  bir sisteme sahip telefonu olanlara gelsin. Eğer telefonum çok kasıyor, güncel oyunları oynayamıyorum diyorsanız ve yeni telefon almak istemiyorsanız iPod touch size göre olabilir. 
Fiyat aralığı son indirimlerden sonra daha alınabilir seviyelere inen iPod Touch her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve sadece arama yapamayacağınız güzel bir iPhone olarak karşımıza çıkıyor.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0