Cep Telefonunu Yutan Adamın Dramı!

0
0
0
0
0
İrlanda'nın başkenti Dublin'de 29 yaşında bir adam cep telefonunu yuttu! Doktorların telefonu çıkarması pek de kolay olmadı.
Bir insanın cep telefonunu yutabilmesi sizce mümkün mü? Demek ki zor da olsa böyle bir şey olabiliyormuş. Bugüne kadar filmlerde gördüğümüz cep telefonunu yutma olayı gerçek oldu. İrlanda'nın başkenti Dublin'de yaşayan 29 yaşındaki bir adam geçtiğimiz gün cep telefonunu yuttu.

Bu durum her ne kadar inanması oldukça güç gelse de geçtiğimiz günlerde International Journal of Surgery Case'in yayınladığı bir rapora göre İrlanda'da tutuklu olan bir adam cep telefonunu yuttu. Dört saat boyunca kusmaya çalışan adam daha sonra hastaneye kaldırıldı. İlk aşamada elbette kimse adamın cep telefonu yuttuğuna inanmadı ancak röntgen çekilmesi sonucunda adamın midesinde cep telefonu olduğu görüldü. (Hayır neden inanılmaz olsun anlamıyorum sanki adam Note 5 yutmuş.)Yemek borusu aracılığıyla adamın midesine giden telefonu adamın neden yutmaya çalıştığı bilinmiyor, ayrıca bir telefonu yanlışlıkla yutmak da dünya üzerinde neredeyse gerçekleşmeyecek bir olay olsa gerek. Yaklaşık 5.8cm uzunluğunda ve 2.5cm genişliğinde olan bu telefonun mideden atılması için doktorlar başta doğal yollarla çıkması için beklese de telefon 18 saat boyunca yerinden dahi kımıldamayınca adamın midesindeki telefon ameliyatla alınma durumunda kaldı. Bu haberle birlikte bir de sosyal mesaj vermiş olalım: Siz siz olun telefonunuzu yutmayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0