• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone ve Samsung Telefonunuzu 7.9 İnçlik Bir Tablete Dönüştürün

iPhone ve Samsung Telefonunuzu 7.9 İnçlik Bir Tablete Dönüştürün

0
0
0
0
0
Akıllı telefon ve tableti bir araya getirerek her ikisinin de rahatlıkla kullanılabilmesini sağlayan ISOCASE, Indiegogo üzerinden fon desteği bekliyor.
Akıllı telefonuna ve tablete ayrı ayrı ödeme yapmadan her ikisini senkronize bir şekilde kullanmanız için geliştirilen ISOCASE, akıllı telefonunuzu tablete dönüştürme özelliğine sahip.

Ürünün akıllı telefonlarla birlikte kullanılabilmesi için üzerinde bir giriş portu bulunuyor. 7.9 inç büyüklüğünde ekranla gelen bu ürün, Gorilla Glass 2 teknolojisiyle korunuyor. 2048x1536 piksel çözünürlüğünde ekranı bulunan ISOCASE, suya ve toza karşı dayanıklı olmasının yanı sıra 810G sertifikasıyla da darbelere karşı korunma özelliğine sahip.

ISOCASE’in üst kısmındaki açılan bölüme telefonu yerleştirip bu şekilde kullanıyorsunuz. Yine alt kısmında microUSB girişi ve stereo hoparlörler bulunuyor. 10000mAh’lık bir bataryası bulunan üründeki bataryayı kullanarak isterseniz akıllı telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.4 gün içerisinde 6 bin dolarlık bağış elde eden ISOCASE, 48 gün içerisinde 29 bin dolar daha toplamak zorunda. (ki toplayacak gibi de görünüyor zaten)Şimdilik iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S5 ve Galaxy S5 mini ürünleriyle uyumlu olan ISOCASE’in fiyatı ise 129 dolar. Eğer ürünü satın almak istiyorsanız, akıllı telefonunuz bu ürünlerden bir tanesi olmalı. Dolayısıyla sipariş verirken kullandığınız modeli de belirtmek zorundasınız. Ayrıca şimdiden sipariş veren kullanıcılara, ISOCASE ile uyumlu olan kablosuz şarj standı hediye edilecek.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0