iTunes'u Android İle Kullanın

4
1
0
0
0
iTunes'u Android İle Kullanın
Telif hakları nedeniyle kimi zaman müzik dinlemeyi zorlaştıran Apple'ın iTunes platformunu kullanabilmek için bir Android uygulaması geliştirildi. Artık iTunes ve iTunes Radio'ya Android cihazınızdan erişebilirsiniz.
Double Twist adlı ekip bir süre önce iTunes üzerindeki şarkıları Android cihazlarla dinlememizi sağlayan bir uygulama geliştirmiş ve bir anlamda Apple'ın telif hakkı konusundaki duvarlarını yıkmıştı.

Son olarak da iTunes Radio Recorder'ı geliştiren ekip artık iTunes Radio'yu da Android cihazlar üzerinden dinlemeye imkan vererek  adeta Apple'ın sınırlarını yerle bir ediyor. Her ne kadar kısa bir gecikme ile de dinliyor olsanız iTunes Radio'nun Android üzerinden erişilebilir olması müziksever Android kullanıcılarını sevindirecek gibi duruyor.

Uygulama, size iTunes radyo kanallarını ulaştırabilmek için önce yayındaki şarkıyı kaydetmekle işe başlıyor. Şarkı kaydedildikten sonra Apple'ın telif hakkı ile ilgili zincirleri kopartılan ve serbest kalan şarkı bu uygulama aracılığı ile sizin Android cihazınıza geliveriyor.

İlk bakışta yasa dışı bir işlem gibi görünen bu uygulama için geliştirici şirket Double Twist'in kurucularından Monique Farantzos, kesinlikle illegal bir işlem gerçekleştirmediklerini, insanların yıllardır şarkı kaydettiklerini, radyolardan kasetlere alınan kayıtları ya da CD'lerden çekilen şarkıları örnek vererek yaptıkları işin aynı olduğuınu sadece kayıt ederek bunu yayınlarıklarını söyledi. iPod'lar için riplenmiş şarkıların sorun olmadığını dile getiren Farantzos, iTunes Radio Recorder'ın da bir farkının olmadığını söyledi.
 
  iTunes Radio Recorder Mobil Uygulamasını İndir
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0