• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'ın akıllı saati iWatch, ne zaman çıkacak?

Apple'ın Akıllı Saati iWatch 9 Eylül'de Tanıtılabilir

0
0
0
0
0
Apple'ın Akıllı Saati iWatch 9 Eylül'de Tanıtılabilir
Apple'ın yeni çıkacak iPhone 6 kadar merakla beklenen akıllı saati iWatch'ın, iPhone 6 ile birlikte 9 Eylül'deki etkinlikte birlikte tanıtılması bekleniyor.
Re/Code internet sitesinde yer alan habere göre, ismi açıklanmayan kaynaklardan gelen bilgiler doğrultusunda Apple, 9 Eylül'de sadece iPhone 6'yı tanıtmayacak. Aynı tarihde iki farklı modeldeki iPhone 6'yı lanse edecek olan Apple'ın bir diğer sürprizinin sabırsızlıkla beklenen akıllı saati iWatch olduğu iddia ediliyor. 
 

 iWatch hangi özelliklerle geliyor?

Söylentilere göre iOS 8 ile uyumlu çalışacak olan kol saati, HealthKit gibi sağlık uygulamasıyla da yakından bağlantılı olacak. Sağlıkla ilgili yenilikleri beraberinde getirmesi beklenen iWatch'ın, diğer akıllı ev platformu HomeKit desteği de alması bekleniyor. WWDC'deki açıklamalardan yola çıkıldığında Apple'ın kol saatini kendine özgü dokunuşlarıyla daha fonksiyonel hale getireceği kesin. Davetiyelerin henüz basılmadığı etkinliğe doğru geri sayım devam ederken, iWatch'ı sabırsızlıkla bekleyen kullanıcıların da heyecanı bir kat artmış oldu. 
 


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0