iWork İçin Cloud Paylaşımı Mümkün mü?

1
1
0
0
0
iWork İçin Cloud Paylaşımı Mümkün mü?
Cloud (bulut paylaşım teknolojisi) kullanıcıları bir süredir şifrelenmiş dokümanlarını paylaşabiliyorlardı; ancak bu durum iWork için mükün değildi. Sonunda iWork'e gelen güncelleme ile IOS kullanıcıları da bulut üzerinden doküman paylaşımı yapabilecekler.
Cloud (bulut paylaşım teknolojisi) kullanıcıları bir süredir şifrelenmiş dokümanlarını paylaşabiliyorlardı; ancak bu durum iWork için mükün değildi. Sonunda iWork'e gelen güncelleme ile IOS ve MAC kullanıcıları da bulut üzerinden doküman paylaşımı yapabilecekler.

Apple'ın bugün yayınladığı iWork güncellemesi ile artık iWork kullanıcıları dokümanlarını iCloud linkleri sayesinde şifrelenmiş bir şekilde paylaşabilecekler. ayrıca iCloud artık dosyalarınızı bulabilmeniz için de listelenmiş düzenli bir görünüm sunnuyor.

Bulut paylaşımından faydalanıyor olsanız da olmasanız da iWork'ün son güncellemesini yüklemenizi öneririz. Bu güncelleme ile iCloud desteği dışında hem IOS, hem de MAC kullanıcıları daha kullanışlı bir görünüme ve yeni özelliklere sahip oluyorlar.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0