Jonathan Ive Apple Sitesinden Kaldırıldı

0
0
0
0
0
Jonathan Ive Apple Sitesinden Kaldırıldı
Apple'ın yöneticilerinden ve aynı zamanda Apple'ın tasarım bölümünün kıdemli yöneticisi olan Jonathan Ive pozisyonu ve durumu gereği Apple'ın en önemli isimlerinden biri ve geçtiğimiz günlerde resmi sitedeki fotoğrafı habersizce kaldırıldı.
Apple'ın yöneticilerinden ve aynı zamanda Apple'ın tasarım bölümünün kıdemli yöneticisi olan Jonathan Ive pozisyonu ve durumu gereği Apple'ın en önemli isimlerinden biri. Steve Jobs zamanından beri Apple'ın bünyesinde yer alan Jonathan Ive ile ilgili ilginç bir durum yaşandı. Apple'ın resmi sistesinde yöneticilerin bulunduğu bir sayfa bulunuyor; haliyle bu sayfada Jonathan Ive'ın da resmi bulunuyordu. Ancak bir süre önce ilginç bir şekilde Jonathan Ive'ın resmi bir süreliğine bu sayfadan kaldırıldı.

Bu olay kısa sürede büyük yankı getirdi ve kısa sürede Jonathan Ive'ın Apple'dan ayrıldığı ile ilgili çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Ancak kısa bir süre sonra Jonathan Ive'ın resmi, yöneticilerin bulunduğu sayfaya tekrardan eklendi. Kaldı ki Apple'ın en önemli isimlerinden biri olan Jonathan Ive ile ilgili olarak bir ayrılık durumu olduğu taktirde Apple tarafından kesinlikle resmi bir açıklama yapılacaktır.
 
Bilmeyenler için Jonathan Ive hakkında bir açıklama yapmak gerekirse - ki gerektiğini düşünüyorum.  Jony Ive, şu an Apple'ın tasarım bölümünün yöneticisi konumunda ve kendisi ayrıca bizzat Apple'ı kurtaran isimler arasında, Steve Jobs'un arkadaşı da olan Jonathan Ive, Apple iflasın eşiğindeyken iPod ve iMac gibi ürünlerin çığır açan tasarımları ile Apple'ı ayaklandıran şahıslardan biri. Kendisini Apple'ın ürün tanıtım videolarında da sık sık görebilirsiniz.
 
Neyse ki Jony hala yerinde ve hala gülümsemiyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0