• Anasayfa
  • Mobil
  • Kablosuz Şarj Cihazlarından Yarım Saatte %60 Geçen Dolum

Kablosuz Şarj Cihazlarından Yarım Saatte %60 Geçen Dolum

1
0
0
0
0
Günümüzde popülerleşen kablosuz şarj teknolojileri de artık Quick Charge 2.0 desteği ile yarım saat içinde kablosuz olarak %60'ı aşan dolum oranına sahip olacak.

Telefonlar konusunda en beğenmediğimiz detay olan şarj sıkıntılarına ilk çözüm Quick Charge 2.0 teknolojisi ile gelmişti. Bildiğiniz gibi bu teknolojiyi içeren telefonlar yarım saatlik bir şarj süresi ile %60'ı aşan doluluk oranına sahip oluyor ve sizin günü kurtarmanıza oldukça yardımcı oluyordu.

Bunun yanı sıra son dönemlerde oldukça popülerleşen kablosuz şarj teknolojleri ise gelişmeye devam ediyor. Sadece bir standın üzerine koyarak şarj işlemini kablosuz bir şekilde başlatabileceğiniz bu sistem de kısa süre içerisinde Quick Charge 2.0 desteği kazanacak.Yani böylelikle kablosuz şekilde olsa da bu teknolojiyi destekleyen telefonlarınız ile yarım saat içinde %60'ı geçen bir doluluk oranına sahip olabilecek. 15W güç aktarılabilmesiyle yaşanacak bu hızlı şarj özelliği Kablosuz Güç Konsorsiyumu tarafından paylaşılan bu bilgi ile beraber artık önümüzdeki günlerde kablosuz şarj teknolojisinde de hızlı şarj durumunu görebileceğiz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0