• Anasayfa
  • Mobil
  • Kapsamlı Windows 10 Mobile Güncellemesi İçin Tarih Verildi

Kapsamlı Windows 10 Mobile Güncellemesi İçin Tarih Verildi

0
0
0
0
0
Windows 10 platformu için duyurulan en kapsamlı güncelleme Anniversary update (Yıldönümü güncellemesi) Windows 10 Mobile için de yayınlanacak.
Microsoft'un mobil cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi Windows 10 Mobile son dönemde gerilemeye ve kullanıcılarını kaybetmeye devam ederken özellikle Windows mağazada yeterli sayıda uygulama bulunmaması çoğu akıllı telefon kullanıcısını Windows Phone platformundan uzak tutuyor.

Artık Windows Phone platformunda Microsoft'un da umudu kestiği düşünülürken şirket yetkilileri eldeki kullanıcıyı da kaybetmemek için tüm Windows 10 ekosistemi için yayınlanacak kapsamlı Anniversary güncellemesinin Windows 10 Mobile için de yayınlanacağını duyurmuştu. Güncellemenin yayınlanacağı tarih açıklandı.Microsoft yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Windows 10 Mobile için Anniversary güncellemesi PC platformuyla aynı tarihte 2 Ağustos'ta yayınlanacak. Ancak ülkelerde kademe kademe yayınlanacak güncelleme belli bir sıraya doğru gidecek yani her ülke güncellemeyi aynı gün içinde alamayacak. Kısaca güncellemenin içeriğinden bahsedecek olursak Anniversary güncellemesi bildirim merkezi, Cortana ve diğer birçok konuda arayüz geliştirmesi içeriyor, aynı zamanda Windows 10'u daha fazla kişiselleştirme imkanı sunuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0