• Anasayfa
  • Mobil
  • Kylie, Kendall, Khoe ve Kim Kardashian'ın Resmi Uygulamaları Yayınlandı

Kylie, Kendall, Khoe ve Kim Kardashian'ın Resmi Uygulamaları Yayınlandı

1
0
0
0
0
Ünlü kategorisinde apayrı bir yere sahip olan Kim Kardashian ve kardeşleri Kylie Jenner, Kendall Jenner ve Khoe Kardashian için bugün Whalerock Industries tarafından resmi uygulamaları yayınlandı.
Dünya genelinde en popüler ünlüler olan Amerikan ünlüleri arasında apayrı bir yere sahip olan Kim Kardashian, aynı zamanda Kim'in ününden faydalanarak popüler olan Kylie Jenner, Kendall Jenner ve Khoe Kardashian için bugün Google Play'de ve App Store'da resmi uygulamaları yayınlandı. Özel hayatlarına dair sırlarını ve bazı konularda kendi fikirlerini özel olarak paylaşacaklar.

Kendall'ın moda, güzellik, seyahat ve yaşam tarzı, Khloe'nun spor ve egzersiz, Kylie'nin ise güzellik tavsiyeleri vereceği uygulamalarda haliyle en dikkat çekicisi Kim'in uygulaması olacak.Kim Kardashian'ın "özel hayatına dair sırlarını" paylaştığı uygulamasında "canlı yayın" ve perde arkası görüntülerinin yanı sıra Kim’in güzellik,alışveriş, moda gibi konulardaki tercihlerine ve tavsiyelerine de ulaşabileceksiniz. Özellikle kadınlar için tercih edilebilecek olan uygulamaların indirmesi ücretsiz olduğunu belirtelim. Ancak indirdikten sonra bu uygulamaları kullanabilmeniz için "her birine ayrı ayrı" aylık ücret ödemeniz gerekecek. 2.99 Dolar'lık bir aylık ücreti bulunan uygulamalar Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamaların linklerine Android için buradan,  iOS için ise buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0