​Karşınızda 6GB RAM ve Snapdragon 823'lü ZTE Nubia X8

0
0
0
0
0
ZTE, hem ekran boyutları hem de özellikleri ile adeta ''dev'' olarak adlandırabileceğimiz yeni Nubia X8 ailesini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.
Mobil cihaz sektörünün son yılların en büyük atağını gerçekleştiren Çinli firmalar içinde adından sık sık söz ettiren ZTE, yine bomba gibi cihazlar üretmeye devam ediyor.

Daha önceden AnTuTu sonucu ile karşımıza çıkan ve bu sonuç ile Galaxy S7'yi bile geride bırakmayı başaran Nubia X8, özellikleri değişkenlik gösteren üç farklı modeli ile karşımıza çıktı.
Giriş, orta ve üst seviye olarak adlandırılan bu üç modelin şu an için bilinen özellikleri şu şekilde;

Giriş Seviyesi Modeli: Snapdragon 820 çipset, 3GB RAM, 32GB sabit depolama alanı, 1080p çözünürlükte ekran

Orta Seviye Model: Snapdragon 820 çipset, 4GB RAM, 32GB/64GB sabit depolama alanı, QHD (2K) ekran

Üst Seviye Model: Snapdragon 823 çipset, 6GB RAM, 128GB/256GB sabit depolama alanı, UHD (4K) ekranZTE, özellikle üst seviye X8 versiyonu ile 6GB RAM ve Snapdragon 823 çipseti barından birkaç telefon arasına yeni bir cihaz daha eklemiş olacak. Şu an için bu özellikleri barındıran/barındıracak telefonların sayısı oldukça az.

Üç model için de ekran boyutu 6.44-inç olarak karşımıza çıkmakta. Yani yeni Nubia ailesi cihazlarına bir nevi phablet de diyebiliriz. Tamamen metal gövde ile gelmesi beklenen cihazların basın görsellerinden yola çıkarak da çift LED flaşa sahip olacaklarını söyleyebiliriz. Yeni Nubia X8'lerin bu yılın sonuna doğru görücüye çıkması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0